Lenovo MIIX 320-10ICR + stacja dokująca

Nowy produkt

Dzięki Miix 320 nie musisz wybierać. W pełni funkcjonalny laptop i tablet w jednym zoptymalizowanym, przenośnym urządzeniu. Doczepiana klawiatura, 10 godzin pracy na baterii, płynne przetwarzanie i narzędzia zwiększające wydajność – dzięki niemu zrobisz dużo więcej i dużo szybciej, gdziekolwiek jesteś.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

1 104,00 zł brutto

Więcej informacji

Dzięki Miix 320 nie musisz wybierać. W pełni funkcjonalny laptop i tablet w jednym zoptymalizowanym, przenośnym urządzeniu. Doczepiana klawiatura, 10 godzin pracy na baterii, płynne przetwarzanie i narzędzia zwiększające wydajność – dzięki niemu zrobisz dużo więcej i dużo szybciej, gdziekolwiek jesteś. A kiedy potrzebujesz relaksu,  wyświetlacz wysokiej jakości i głośniki stereo zapewnią Ci odpowiednią rozrywkę. Superszybkie WiFi sprawiają, że Miix 320 idealnie nadaje się zarówno do pracy jak i do zabawy.

Elastyczność łączy się z wydajnością

Miix 320 bez trudu przestawia się z jednego sposobu użytkowania na inny, w zależności od potrzeb. W jednej chwili jest pełnym laptopem z klawiaturą, w drugiej to multimedialny tablet zapewniający pełną interakcję.

Lenovo

Dość mocy na cały dzień

Procesory Intel® Atom™ zapewniają zaawansowane rozwiązania i wysoką moc obliczeniową w bardzo cienkim, lekkim i wydajnym energetycznie układzie, dzięki czemu możesz pracować tak długo, jak chcesz.

Klawiatura pozwoli zrobić więcej

Zwiększ swoją wydajność dzięki doczepianej klawiaturze wyspowej. Poza wygodniejszym sposobem pisania, pozwalającym uniknąć literówek, oferuje ona dwa porty do łączenia i ładowania urządzeń oraz precyzyjny touchpad, na którym możesz powiększać obraz dwoma palcami i wykonywać inne gesty.

Działa długo i jeszcze dłużej

Jedno naładowanie wystarczy, by Miix 320 pracował przez 10 godzin. Teraz możesz być w drodze od rana do nocy, bez konieczności szukania ładowarki czy gniazdka.

Doskonały wyświetlacz

Wspaniały wyświetlacz 10,1 cala pokazuje wszystko wyraźnie z najdrobniejszymi szczegółami. Przeglądaj filmy, oglądaj ulubione filmy lub powracaj do wakacyjnych wspomnień – z pewnością Cię zaskoczy.

Przekonaj się… na własne uszy

Najnowszy album ulubionego wykonawcy czy odcinek najmodniejszego serialu – kliknij „odtwarzaj”, a otoczy Cię doskonały dźwięk stereo. System Dolby® Advanced Audio™ sprawia, że Miix 320 odtwarza wyraźny, donośny dźwięk zarówno przez głośniki jak i słuchawki. Co więcej, możesz podkręcić głośność bez żadnych zniekształceń.

Dwa razy więcej zabawy z dwiema kamerami

Tylna kamera 5 Mpix pozwoli Ci utrwalić najważniejsze chwile. Z kolei dzięki przedniej kamerze 2 Mpix możesz być w kontakcie z rodziną czy znajomymi poprzez wideorozmowy, albo po prostu zrobić selfie.

Specyfikacja:

Procesor
Intel® Atom x5-Z8350
System operacyjny Windows 10 Home
Układ graficzny
Intel® HD Graphics 400
Pamięć
2GB DDR3
Kamery
 • Przednia: Kamera internetowa 2 Mpix z mikrofonem
 • Tylna: 5 Mpix, automatyczny fokus
Przestrzeń dyskowa
Do 128 GB na karcie pamięci eMMC
Dźwięk
 • Głośniki stereo
 • Dolby Advanced Audio
Bateria
Do 10 godzin odtwarzania lokalnych filmów wideo
Wyświetlacz
10,1-calowy ekran dotykowy z rozdzielczością (1280 x 800)
Łączność
 • WiFi IEEE 802.11ac
 • Bluetooth
Porty
 • USB 3.0 typu C
 • 2 x USB 2.0
 • MicroHDMI
 • MicroSD
 • NanoSIM
 • Wejście audio typu combo