Gigabyte BRIX GB-BACE-3000

Nowy produkt

Minikomputer Gigabyte BRIX ultra kompaktowy komputer o eleganckim wyglądzie. Idealny do szerokiej gamy zastosowań informatycznych zarówno w domu jak i biurze. BRIX jest definicją przejrzystej prostoty i wygody.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

999,00 zł brutto

Więcej informacji

Minikomputer Gigabyte BRIX

Zmierzając się z tym jak definiujemy komputer stacjonarny, inżynierowie GIGABYTE opracowali ultra kompaktowy komputer o eleganckim wyglądzie. Idealny do szerokiej gamy zastosowań informatycznych zarówno w domu jak i biurze, BRIX jest definicją przejrzystej prostoty i wygody. BRIX wyznacza nowy standard w miniaturyzacji komputerów stacjonarnych i jest doskonałym rozwiązaniem jako dyskretne centrum multimediów, urządzenie HTPC lub jako pełnoprawny komputer o ultra-niskim poborze mocy w domu lub pracy.

Procesor Intel Celeron

Bazujący na mikroarchitekturze Silvermot procesor Intel Celeron wykonany w 22nm procesie technologicznym cechuje się dużą mocą obliczeniową, efektywnością energetyczną oraz zwiększoną wydajnością podczas pracy z multimediami.

Standard VESA

Dzieki dołączonemu specjalnemu uchwytowi, BRIX może został w prosty sposób zamontowany za monitorem lub telewizorem HDTV sprawiając że staje się praktycznie niewidoczny. Dzieki temu w prosty i efektywny sposób możesz zamienic każdy monitor lub telewizor zgodny ze standardem VESA w pełnoprawny komputer.

Parametry komputera
Procesor Intel Celeron N3000
Pamięć RAM 8 GB
Dysk HDD 1000GB
Karta Graficzna Intel HD Graphics
Rodzaj zastosowanej pamięci SO-DIMM DDR3
Karta sieciowa 10/100/1000
Złącza na tylnym panelu
  • 1 x RJ45
  • 4 x USB 3.0
  • Audio
Czytnik kart pamięci MicroSD
Gwarancja Producenta na 3 lata w serwisie zewnętrznym