ASUS R541NA-GQ151T

Nowy produkt

Komputer z usprawnionym procesorem Intel Pentium zapewnia doskonałą sprawność obsługi codziennych zadań. Dzięki wysokiej wydajności komputera możesz łatwo komunikować się ze znajomymi i rodziną, korzystać z rozrywki i pracować. Procesor Intel Pentium zapewnia sprawdzoną wydajność, oferowaną przez produkty firmy Intel oraz jakość, na której możesz polegać.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

1 499,00 zł brutto

Więcej informacji

ASUS R541NA-GQ151T

Doskonała wydajność komputera zwiększa komfort pracy

Wybierz komputer z procesorem Intel Pentium. Poznaj wydajność gwarantowaną przez procesory firmy Intel, która sprawdza się w zabawie i pracy. Procesor Intel Pentium gwarantuje wydajność w rozsądnej cenie. Potężna moc obliczeniowa.

Niespotykana wcześniej wydajność graficzna — od gier 3D po przetwarzanie obrazów 3D

Bez względu na to, do czego służy ci komputer — od edycji zdjęć, przez oglądanie filmów, po walkę z czarnymi charakterami w najnowszych grach 3D — teraz wszystkie te zadania są realizowane sprawniej. Dzięki technologii Intel HD Graphics komputer działa szybciej i zapewnia bardziej płynne i atrakcyjniejsze efekty graficzne.

Matowa matryca

Matowa matryca mniej męczy oczy i zapewnia komfort podczas wielogodzinnej pracy z notebookiem. Niweluje też wszelkie odblaski i eliminuje odciski palców. Dzięki temu praca w nasłonecznionych miejscach jest wygodna, przyjemna i nie przysparza dodatkowych problemów.

Wszechobecny dźwięk, dopracowany przez specjalistów.

Mieszanina sprzętu, oprogramowania i dostrajania, SonicMaster został opracowany z jasnym celem stworzenia najlepszego dźwięku w notebookach. Profesjonalny kodek zepewnia precyzyjny dźwięk a zoptymalizowany wzmacniacz, większe głośniki i komory rezonansowe dostarczają potężnego dźwięku na wyjściu i głębszych basów. Dodatkowe przetwarzanie sygnału pomaga dostroić sprzęt, filtrując hałas i poprawiając czystość, dzięki czemu możesz cieszyć się niezrównaną jakością dźwięku na sprzęcie z serii R.

Głośnik zaprojektowany dla lepszego dźwięku.

ASUS R541 wyposażony jest w okrągłe głośniki, które mają za zadanie dać lepszą wydajność niskich częstotliwości i redukować hałasy. Wyjątkowo duża komora rezonansowa o pojemności 19.4cc zapewnia doskonałe basy i niesamowitą klarowność dźwięku.


Specyfikacja:

Producent
  • Asus
Gwarancja
  • 2 lata w serwisie zewnętrznym
Matryca
  • 15,6" matowa
Procesor
  • Intel Pentium N4200
Karta graficzna
  • Intel HD Graphics 505
Dysk
  • 500 GB
Pamięć RAM
  • 4 GB
System operacyjna
  • Windows 10 Home